Načítání obsahu...
Prodej profesionálních potřeb pro vizážisty, kurzy a školení
Ještě nemáte účet?  Registrujte se
Chcete poskytovat svým zákaznicím kvalitní služby? Chcete se zdokonalit a rozšířit své služby?

Chcete poskytovat svým zákaznicím kvalitní služby? Chcete se zdokonalit a rozšířit své služby?

Právě pro Vás jsou připraveny kurzy, na kterých získáte maximu informací a znalostí. Každá z Vás má zkušenosti s líčením a naše kurzy Vám otevřou jiný pohled na práci,t ypy a triky profesionálních vizážistů a možnosti praktického využití Vašich znalostí.

LEKTOŘI

Na kurzech a školeních je nejdůležitější kdo Vás školí. Lektor by měl mít dlouholeté zkušenosti v oboru, mít kvalitní přednes a sám být příkladem skutečného profesionálního vizážisty.

Naše společnost spolupracuje s těmi nejlepšími, kterým prošli kurzy stovky spokojených absolventů. Jsou zárukou profesionálního vystupování a zkušeností pro kvalitní výuku.

Vytvoříme Vám ty nejlepší podmínky v průběhu kurzu tak, aby jste se cítili v pohodě a mohli se soustředit pouze na práci.

Eva Vodňanská

Eva Vodňanská

Jako vizážistka pracuje od roku 1999. Zkušenosti získává ze spolupráce s předním vizážistou Pavlem Bauerem a z mnoha dalších vzdělávacích kurzů u nás a v zahraničí. Pravidelně je zvána do porot v soutěžích líčení - Mistrovství republiky ve fotomake-upu pořádaném Štěpánkou Podroužkovou. Od roku 2003 pořádá akreditované kurzy MŠMT a je autorizovanou oosobou oprávněnou provádět zkoušky v oblasti VIZÁŽISTIKA a vydávat osvědčení o profesní kvalifikaci.
Zuzana Burianová

Zuzana Burianová

Od roku 2009 podniká v oboru kosmetička a vizážistka. Provádí kosmetické ošetření pleti pomocí biostimulačního laseru a ultrazvokové špachtle. Pravidelně líčí na módních přehlídkách a spolupracuje s módními návrháři a fotografi. Na kurzech vyučuje oblast kosmetiky a péči o pleť.

ŠKOLÍCÍ PROSTORY

Kurzy v Brně pořádáme ve školících prostorách Brnooffice. Otevřeli jsme pro vás nové vzdělávací prostory v Českých Budějovicích. Pracovní místa jsou kompletně vybavena dekorativní kosmetikou a pomůckami.

České Budějovice

Branišovská 16/2

České Budějovice

37005